Bajnoki eredmények 2016/2017

2016.11.05.

Bátaszék SE–Tamási 2009 FC 2–0 (1–0). Bátaszék, 150 néző. V: Kiss G. (Papp G., Petrovics). Bátaszék: Klézl– Lieszkovszky L. (Tenczlinger, 91.), Kiss P., Samu (Mészáros E. 76.), Horváth L.– Faller, Babanics Gy. (Régi, 70.), Fábián Cs., Botos– Földvári (Tóth B., 62.) Horváth G. (Stefán, 87.). Edző: Kiss János. Tamási: Lieszkovszky Z.– Bódog, Göttlinger, Pintér A., Dorogi– Nagy M., Szekeres, Papp G., Mazán– Tóth Z. (Szuhai, 79.), Túros. Edző: Lieszkovszky József. A helyzetek száma alapján megérdemelten nyert a hazai csapat a stílusosan futballozó vendégek ellen. Gól: Botos (23.), Régi (76.). Jók: az egész hazai csapat dicsérhető.

2016.10.30.

Tevel Medosz SE–Bátaszék SE 1–1 (0–0). Tevel, 200 néző. V: Tamás L. (Prantner, Halák). Tevel: Máté R. – Csaba I. (Sas D., 27.), Dobra, Calka S., Ferenc M. (Bodai, 72.) – Simon T., Simon J., Hencz, Barabás B. (Ahmed, 66.) – Weidinger, Kovács R. (Buzás A., 72.). Játékos-edző: Simon József. Bátaszék: Klézl – Lieszkovszky L., Kiss P., Horváth L., Fábián Cs. – Horváth Á. (Kiss P., 91.), Faller A., Botos, Horváth G. – Földvári (Tenczlinger, 88.), Babanics Gy. (Mészáros E., 66.). Edző: Kiss János. Gól: Calka S. (80.), illetve Földvári (70.). Jók: Weidinger, Buzás A., Dobra, Calka S., Hencz, illetve Földvári, Botos, Horváth G.

2016.10.22.

Bátaszék SE–Szedresi SE 0–2 (0–1). Bátaszék, 150 néző. V.: Lengyel (Bogáncs, Halák). Bátaszék: Klézl – Lieszkoszky, Kiss P., Horváth Á., Fábián (Tóth B., 64.) – Botos, Faller (Horváth L., 71.), Földvári, Régi (Mészáros E., 64.) – Horváth G., Babanics Gy. (Stefán, 87.). Edző: Kiss János. Szedres: Farkas M. – Kuti, Kiss B., Horváth B., Rikkers (Tolnai, 62.) – Lakatos, Fritz Á. (Sztrahia, 78.), Pach, Benizs – Kutasi K. (Szabó Sz., 73.), Bíró A. Edző: Lacza József. A gyengén játszó hazai gárda ellen a Szedres kihasználta helyzeteit. Gól: Bíró A. (35.), Fritz Á. (68.). Jók: az egész vendégcsapat dicsérhető.

2016.10.16.

Dombóvár FC–Bátaszék SE 4–3 (2–1).

Dombóvár, 100 néző. V: Kovács T. (Petrovics, Kovalcsik).

Dombóvár: Papp T. – Takács Z. (Németh D., 54.), Várai (Varga B., 44.), Kovács R., Bán – Baksa (Nagy D., a szünetben), Regényi, Androsics, Kázmér – Czonev (Száraz B., 86.), Horváth Á. Szakmai igazgató: Bőzsöny János.

Bátaszék: Tenczlinger – Lieszkovszky L. (Horváth L., 88.), Samu P., Kiss P., Fábián – Horváth Á. (Régi, 62.), Babanics Gy. (Mészáros E., 80.), Botos, Faller – Horváth G., Földvári (Tóth B., 66.). Edző: Kiss János.

Gól: Czonev (9., 81.), Androsics (23.), Kázmér (75.), illetve Babanics Gy. (33.), Botos (55.), Faller (63.).

2016.10.08.

Bátaszék SE–Kölesdi SE 3–2 (0–2). Bátaszék. V: Szappanyos (Szabó P., Szincsák). Bátaszék: Tenczlinger – Lieszkovszky L., Kiss P., Fábián (Horváth L., 90.) – Samu, Botos, Babanics Gy. (Gábor, 70.), Földvári, Faller – Tóth B. (Régi, 87.), Horváth G. Edző: Kiss János. Kölesd: Sánta B. – Baksai, Kozák, Pilisi, Pesti M. (Csende, 78.) – Váli (Haraszti, 56.), Kapinya, Weisz, Farkas P. (Kern, 90.) – Nagy P., Simon B. Edző: Sánta István. Gól: Földvári (75.), Samu (77.), Horváth G. (91.), illetve Váli (31.), Kapinya (44.).

2016.10.02.

Őcsény SK–Bátaszék SE 0–6 (0–4). Őcsény, 80 néző. V: Kövesdi R. (Kövesdi T., Fülöp). Őcsény: Lizák – Horváth Zs., Nyírán, Tóth Adrián, Martinovits G. – Heffner, Vecsei, Stiener, Gyarmati Cs. (Kispál, 25.) – Kertész, Kovács K. Edző: Cziráki Gábor. Bátaszék: Tenczlinger – Mészáros E., Samu (Horváth Á., 53.), Kiss P., Lieszkovszky L. – Botos (Tóth B., 83.), Faller, Földvári (Gábor, 57.), Fábián (Stefán, 78.) – Babanics Gy. (Horváth L., 74.), Horváth G. Edző: Kiss János. A 18. hete nem edző őcsényi csapatnak könnyedén rúgott hat gólt a Bátaszék. Gól: Horváth G. (10., 44., 80.), Földvári (32.), Babanics Gy. (40.), Faller (85.). Jók: Lizák, Vecsei, illetve Samu, Horváth G., Babanics Gy.

2016.09.24.

Bátaszék SE-Kakasd 4:1 (3:1). Bátaszék 200 nézőV: Knapp Z.(Tamás L., Verbászi P.) Bátaszék: Klézl – Lieszkovszky L., Samu P., Kiss P., Fábián– Botos, Régi D. (Gábor P., 58.), Faller (Tenczlinger T. 86.), Horváth G. – Földvári V. (Mészáros E., 76.), Babanics Gy. (Tóth B., 68.)  Edző: Kiss János. Kakasd: Kocsmár- Fazekas Á., Márk K., Árpa B., Farkas B.(Bozsó G. 56.)- Dobondi D.,Tóth L.,Palkó A. (Heidecker J. 75.), Márk A.-Berta G.(Hucker B. 62.) Sebestyén M.

2016.09.18.

Majosi SE–Bátaszék SE 2–2 (2–2). Majos, V: Pekoli (Álló T., Horváth J.). Majos: Kerber G. – Szeiler, Szőts A., Bálint J. (Németh B., a szünetben), Gere – Nagy N. – Becze R. (Illés Á., 72.), Vámosi P., Vituska N. – Gyánó (Batta, a szünetben), Máté B. Játékos-edző: Hegedűs József. Bátaszék: Klézl – Samu, Kiss P., Horváth L. (Mészáros E., 6.), Lieszkovszky – Botos, Babanics Gy. (Stefán, 92.), Faller, Földvári V. (Fábián Cs., 88.) – Tóth B., Horváth G. Edző: Kiss János. Az első félidőben a hazai csapat, a másodikban a vendégcsapat játszott fölényben. Gól: Gyánó (27.), Gere (41.), illetve Botos (2.), Babanics Gy. (36.). Kiállítva: Hegedűs P. (17.). Jók: Vámosi P., Nagy N., Szőts A., illetve Tóth B., Botos, Kiss P., Samu P.

2016.09.10.

Bátaszék SE–Bonyhád VLC 1–1 (0–1). Bátaszék. V: Stefik (Szincsák, Juhász Cs.). Bátaszék: Klézl – Lieszkovszky L., Horváth L., Kiss P., Fábián (Tóth B., a szünetben) – Botos, Csiki R. (Gábor P., 62.), Faller, Horváth G. – Samu (Mészáros E., 80.), Babanics Gy. (Földvári, 74.). Edző: Kiss János. Bonyhád: Kovács L. – Völgyi, Varga Á., Szlama, Kertész D. – Máté R., Fekete K. (Forrai P., 88.), Schulteisz N., Tolnai – Pfaff (Domokos, 92.), Pechár (Szentes, 86.). Játékos-edző: Köllő Roland. Alacsony színvonalú mérkőzésen igazságos döntetlen született. Gól: Tóth B. (92.), illetve Völgyi (29.). Jók: Kiss P., Babanics Gy., Tóth B., illetve Kovács L., Varga Á., Szlama, Völgyi.

2016.09.03.

Dunaföldvári FC–Bátaszék SE 0–0. Dunaföldvár, 80 néző. V: Tamás L. (Bogáncs, Kovács L.). Dunaföldvár: Tóth D. – Rezicska, Princz, Fehér M., Ürmös – Fröhlich, Barics P. (Kiss P., 55.), Farsang P. (Berényi P., 55.), Tóth Á. (Androsovits, 66.) – Benke (Solt, 74.), Markovics (Horváth A., 90.). Játékos-edző: Barics Péter. Bátaszék: Klézl – Samu P., Horváth Á., Kiss P., Lieszkovszky – Csiki (Babanics Gy., 66.), Horváth G., Botos, Faller – Fábián Cs. (Földvári, 91.), Tóth B. (Horváth L., 86.). Edző: Kiss János. Küzdelmes meccsen a hazaiak egy kicsit közelebb álltak a győzelemhez, de a találkozó egészét figyelembe véve igazságos döntetlen született. Kiállítva: Horváth Á. (81.). Jók: Fehér M., illetve Klézl.

2016.08.21.

Szekszárdi UFC II–Bátaszék SE 4–1 (2–1). Szekszárd, 70 néző. Szekszárd II.: Szűcs K. – Rácz F., Pap Milán, Tóth P., Nánási (Both, a szünetben) – Dienes G. (Cseh, 71.), Ranga, Kuklis, Nagyváradi O. (Jarabek, 65.) – Major (Lerch, a szünetben), Csigi Á. Edző: Dienes Pál. Bátaszék: Klézli – Samu, Calka S., Kiss P., Horváth Á. – Régi (Hencz, 58.), Horváth G., Botos, Fábián Cs. (Csiki, 58.) – Faller (Földvári, 87.), Tóth B. (Babanics Gy., 80.). Edző: Kiss János. Gól: Csigi Á. (24., 55., 88.), Ranga (34.), illetve Tóth B. (45.). Jók: Rácz, Kuklis, Ranga, Csigi Á., illetve Tóth B., Horváth Á., Samu.

2016.08.13.

Bátaszék SE–Tolna VFC 3–0 (0–0). Bátaszék, V: Kovács T. (Szabó P., Mészáros L.). Bátaszék: Tenczlinger – Samu P., Calka S., Horváth Á. (Horváth L., 87.), Lieszkovszky L. – Régi (Kiss P., 71.), Horváth G., Botos, Faller (Gábor P., 81.) – Fábián Cs. (Babanics Gy., 63.), Tóth B. (Földvári, 84.). Edző: Kiss János. Tolna: Csoknyai B. – Erdélyi Zs., Ledneczki, Házer (Tolnai R., 81.), Agócs – Cseri (Borda, 51.), Sümegi B., Pesti V., Mátyás – Horváth M., Fejes Z. Játékos-edző: Buzás Attila. A második félidőben a helyzeteit kihasználó hazai csapat megérdemelten győzte le jó erőkből álló ellenfelét. Gól: Horváth G. (75., 80., 94.). Jók: Horváth G. vezérletével az egész hazai csapat, illetve Mátyás, Csoknyai B.